Yengeç Burcu Bebekleri (22 Haziran – 22 Temmuz)  1 Haziran 2013

Yengeç Burcu Bebekleri (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu Bebeklerinin Özellikleri

(22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu Bebeğinin Özellikleri: Yengeç Burcu Bebekleri duygularını açığa vuramayacak kadar çekingendir. Ancak ilgi görmeyi, sevilmeyi ve üstüne düşülmesini çok severler. Yengeç Burcu Çocukları kendisine yabancı gelen pek çok şeyden korkarlar. Yengeç bebeklerinin bu korkularını paylaşmadığınız süre ileriki yaşlarda, düşünceli, güvensiz ve sessiz bir kişilik sergiliye bilirler.

Yengeç Bebekleri kısa bir süre önce etrafına gülücükler saçarken, bir dakika sonra yüzünü ekşiten bir ifadeyle yüzünüze bakabilir. Yengeç Çocukları için duygular çok çabuk değişebilir. Olan olaylara karşı son derece hassastırlar. Ufacık problemler ya da arkadaşları arasındaki tartışmalar ileride iç dünyasında çok büyük sorunlara neden olabilir. Bebeğinize sevgiyle yaklaşmalı ve duygularını paylaşmanız, güven duymasını sağlayacaktır.

Yengeç Çocuğu için en fazla ihtiyacı olan güven duygusunu yaratmak için büyük bir ilgi ve şefkat göstermeniz gerekir. Yengeç Bebekleri diğer burçların çocuklarından çok daha fazla anneye ihtiyacı vardır. Bu burçtaki çocukların gelişmiş hayal gücünü Oyunlar ve Öyküler ile destekleyerek yaratıcılığını geliştirmesinde yardımcı olabilirsiniz. Çocuğun kendisini Müzik ve Resim ile anlatmaya teşvik etmek, içindeki sanatçı ruhunu da ortaya çıkarmaya yardımcı olacaktır. Veya bakabileceği bir hayvan edinerek çocuğa sorumluluk duygunu aşılayabilirsiniz. Ayrıca minik Yengeçler hayvanları çok sever ve kendisini yalnız hissetmez.

Yengeç Burcu Bebekleri (22 Haziran – 22 Temmuz) Yengeç Burcu Bebekleri (22 Haziran – 22 Temmuz) Yengeç Burcu Bebekleri (22 Haziran – 22 Temmuz)

Anne Portal Yorum

Sizde bu siteye giriş yapabilir ve yorum yazabilirsiniz.