Terazi Burcu Bebekleri (23 Eylül – 23 Ekim)  31 Mayıs 2013

Terazi Burcu Bebekleri (23 Eylül – 23 Ekim)

Terazi Burcu Bebeklerinin Özellikleri

(23 Eylül – 23 Ekim)

Terazi Burcu Bebeğinin Özellikleri: Terazi Burcu Bebekleri, duygulu, terbiyeli, hassas ve genelde problem çıkarmayan çocuklardır. Terazi Burcu Çocukları için rahatlık önemlidir. Rahatları yerinde olduğu ve sakin bir ortamda bulundukları sürece mutludurlar. Minik Teraziler çok kolay kararar veremezler bu yüzden destek almaya ihtiyaçları vardır. Terazi Çocukları için acele etmek yoktur. Terazi Bebekleri acele ettirilmeyi sevmezler ve hatta bundan nefret ederler. Seçim yapmak bu çocukları her zaman huzursuz edecektir. Bu konuda terazilere sakin davranmalı, hatta onlara yardımcı olacak öneriler sunmalısınız.

Hassas ve alıngan bir yapıya sahip olan Minik Teraziler için set davranışlar sergilenmemelidir. Sert davranışlar terazileri gerginleştirecek, içine kapanmasına sebep olacaktır. Bu yüzden, yapmasını istediğiniz bir takım şeyler için ses tonunuzu iyi ayarlamanız, kelimelerinizi dikkatli seçmeli ve söylemelisiniz.

Terazi burcu çocuklarının sanata ve güzelliklere hayranlığı çok küçük yaşta görülür. Müzik dinlemeyi, resim yapmayı ve kitap okumayı severler. Küçük Terazilerin hangi konularda yetenekli olduğunu öğrenmek için gözlemlemeli ve o yönlere doğru geliştirmek için çaba göstermelisiniz.

Terazi Burcu Bebekleri (23 Eylül – 23 Ekim) Terazi Burcu Bebekleri (23 Eylül – 23 Ekim) Terazi Burcu Bebekleri (23 Eylül – 23 Ekim)

Anne Portal Yorum

Sizde bu siteye giriş yapabilir ve yorum yazabilirsiniz.