Selena Gomez’in doğum günü partisinde süpriz konuk kimdi  29 Temmuz 2013

Selena Gomez’in doğum günü partisinde süpriz konuk kimdi

Justin Bieber, Selena Gomez’in 21. Yaş Günü Partisine gitti!!

Şarkıcı ve oyuncu kimliğinin yanı sıra Justin Bieber ile yaşadığı çalkantılı aşkla da adından söz ettiren Selena Gomez 21 yaşına bastı. Gomez, doğum günü partisinden bazı kareleri Instagram sayfasında hayranlarıyla paylaştı.

Genç yıldız 21. yaş gününde büyük bir doğum günü partisi vereceğini daha önce bildirmişti.20 yaşındaki güzel şarkıcı ve oyuncu partiye birçok arkadaşını davet etti. Bu isimlerden biri tabii ki Demi Lovato!

Gomez Lavato’yu “Demi ile büyüdüm ve onu 7 yaşımdan beri tanıyorum. Aramızda mesafeler oldu. Son zamanlarda pek görüşemedik.

Çok şey yaşadık ama o benim her zaman seveceğim bir kişi ve her zaman kalbimde bir yerde olacak. Bu yüzden doğum günü partimde bulunsa iyi eder!” sözleriyle partisine davet etmişti.

Selena Gomez doğum günü partisine ‘Kemikler Şehri’ filminin başrol oyuncusu Lily Collins’le geldi.

Selena’nın doğum günü pastasının üstünde Justin Bieber ile resimleri görülüyor. Bu görüntü de Selena’nın Justin’e geri döndüğüne yorumlandı.

Selena video’nun altına; “21. yaşımı sizlerle hep birlikte kutlamak istedim o yüzden bu videoyu yaptım. Beni seven ve destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Hepinizi çok seviyorum!!

Tüm arkadaşlarıma teşekkürler.

Ben’e bu güzel video çin teşekkürler.

Justin ve ekibine teşekkürler.

Beni bu videoyu çekmeme teşvik eden, İnanılmaz olan takipçilerime teşekkürler.” yazdı.

Selena Gomez’in doğum günü partisinde süpriz konuk kimdi Selena Gomez’in doğum günü partisinde süpriz konuk kimdi Selena Gomez’in doğum günü partisinde süpriz konuk kimdi

Anne Portal Yorum

Sizde bu siteye giriş yapabilir ve yorum yazabilirsiniz.