Scarlett Johansson güzellik sırlarını açıkladı  15 Ağustos 2013

Scarlett Johansson güzellik sırlarını açıkladı

Oldukça cesur ve deneysel bir tutum sergilediği kırmızı halı görünümleri için ilhamını, idolleri Lauren Bacall, Rita Hayworth ve Brigitte Bardot’nun resimleri arasında buluyor.

Üç yıldır Dolce & Gabbana makyaj ürünlerinin yüzü olan Johansson’ın makyaj çantasında da bu markanın hâkimiyeti görülüyor. Kremsi ve opak rujları seven aktris, Dolce & Gabbana’nın Classic Cream rujuna bayılıyor. Seriden en sık kullandıkları ise Dahlia ve Devil adlı iki kırmızı tonu. Johansson, imzası haline gelen kırmızı dudaklar konusunda uzmanlaşmış. Kırmızı ruj konusunda zorlananlara, dudakları ten rengi bir kalemle çerçeveledikten sonra dudak fırçasıyla uygulamayı tavsiye ediyor.

Günlük olarak Dolce & Gabbana’nın üçü bir arada etkili Perfect Finish pudra fondötenini kullanıyor. Böylece, ayrı ayrı fondöten, pudra ve kapatıcı kullanmasına gerek kalmıyor. Cildinin mükemmel görünmesini istediği davetler için tercihini Dolce & Gabbana’nın Perfect Luminious likit fondöteninden yana kullanıyor.

Rimel ve eye liner konusunda mümkün olduğunca yoğun ve keskin siyahları seviyor. Favorileri Benefit’in BadGal rimeli ve Dolce & Gabbana’nın Glam Liner’ı.

Ünlü aktris, hassas cildini Cetaphil’le temizliyor. Sonrasında kullandığı ürünse Jurlique’in Rosewater Balancing Mist adlı gül suyu spreyi. Bu ürünü hem tonik olarak, hem de fondötenini uyguladıktan sonra makyajını sabitlemek için kullanıyor. Nemlendirici kullanmayan Johansson, cildinin nem eksikliğini maskelerle gideriyor. Kullandığı ürünlerin Clarins Hydra-Quench Cream-Mask ve Jurlique Purifying Mask. Ünlü aktrisin favori güzellik ürünüyse Kanebo’nun Total Lip Treatment adlı dudak bakım kremi.

Bir parfümde aradığı sıfatları “Zarif ama baştan çıkarıcı” şeklinde tanımlıyor. Şu sıralar tercihi, Dolce & Gabbana’dan The One.

Scarlett Johansson güzellik sırlarını açıkladı Scarlett Johansson güzellik sırlarını açıkladı Scarlett Johansson güzellik sırlarını açıkladı

Anne Portal Yorum

Sizde bu siteye giriş yapabilir ve yorum yazabilirsiniz.