Sabah spor yapmak için 3 neden  22 Temmuz 2013

Sabah spor yapmak için 3 neden

Daha fazla kalori yakabilirsiniz

Araştırmalar sabah yapılan sporun öğlen ya da akşam sporundan daha uzun ve yorucu olduğunu gösteriyor. Bu birazda kişilikle alakalı bir durumdur, burada önemli olan planlı programlı hareket edebilmektir. Sabah sporunuzu yaptıktan sonra kendinizi işte daha çok daha enerjik hissedeceksiniz.

Kendinizi buna ikna edeceksiniz

İş sonrası aktivitelerle spora gitmek arasında mı kalıyorsunuz? Öğlen vaktinde yapacağınız spordan spor sonrası makyaj gibi şeyler yüzünden mi vazgeçiyorsunuz? Sabah sporuyla bütün bu dertlerden kurtulacaksınız. Spor için ne bir çanta hazırlamanız gerekecek ne de başka şeylere kafa yoracaksınız. Sporunuzu yaptıktan sonra eve gelip bir duş alıp her gün olduğu gibi işinize gidebileceksiniz!

Alışkanlık haline getireceksiniz

Eğer sabahları spor yaparsanız gündelik işlerinizi daha rahat bir şekilde yapabileceksiniz çünkü siz sporunuzu daha gününüz resmi bir şekilde başlamadan bitirmiş olacaksınız ve bununla ilgili bir plan yapmanıza gerek kalmayacak. Sabahları çok fazla seven biri değilseniz sabah sporu size göre olmayabilir ancak birçok insana bu nedenleri söyledikten sonra hepsi bize sabah sporu için biraz daha erken uyanabileceklerini söylediler!

Sabah spor yapmak için 3 neden Sabah spor yapmak için 3 neden Sabah spor yapmak için 3 neden

Anne Portal Yorum

Sizde bu siteye giriş yapabilir ve yorum yazabilirsiniz.