Megan Fox ikinciye hamile  3 Ağustos 2013

Megan Fox ikinciye hamile

10 ay önce ilk bebeğini dünyaya getiren ünlü oyuncu Megan Fox; ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor.

Güzelliğiyle tüm dünyayı kendisine hayran bırakan isimlerden biri olan Megan Fox ve eşi Brian Austin Green, ikinci bebeklerini beklediklerini duyurdu.

Hamilelik haberini doğrulayan Fox’un menajeri Leslie Sloane Zelnick, New York Post’a yaptığı açıklamada, “Megan’ın, kocası Brian ile birlikte ikinci çocuğunu beklediğini teyit edebilirim, çift çok mutlu” dedi.

“Teenage Mutant Ninja Turtles” isimli filmin çekimleriyle meşgul olan Fox’un, hamileliğinin erken safhalarda olduğu ve dolayısıyla hamileliğinin setteki işini etkilemediği belirtildi.

2010 yılında evlenen Fox ve Green’in, Noah isminde 10 aylık bir oğulları bulunuyor. Fox eşi Green’le henüz 18 yaşındayken rol aldığı Hope & Faith filminin setinde tanışmıştı.

Bu arada önceki dönemlerde yaptığı bir açıklamada bir çocuk daha istediğini işaret eden Fox, “Benim için esas tatmin, oğlumla birlikte olmak. Tüm hayatım boyunca tek yapmak istediğim bir bebek sahibi olmaktı, ve şimdi bunu yaptım. Noah’a verebildiğim kadar kendimi vermek istiyorum. Ayrıca daha fazla çocuk sahibi olmak istiyorum. Gönlümde olan bu” demişti.

Megan Fox ikinciye hamile Megan Fox ikinciye hamile Megan Fox ikinciye hamile

Anne Portal Yorum

Sizde bu siteye giriş yapabilir ve yorum yazabilirsiniz.