Koç Burcu Bebekleri (21 Mart – 20 Nisan)  1 Haziran 2013

Koç Burcu Bebekleri (21 Mart – 20 Nisan)

Koç Burcu Bebeklerinin Özellikleri

(21 Mart – 20 Nisan)

Koç Burcu Bebeğinin Özellikleri: Bebeğiniz 21 Mart – 20 Nisan aralığında doğmuş ise, ele avuca sığmaz bir bebeğiniz var demektir. Koç bebekleri idare edilmeleri çok zor görünse de, enerjilerini boşaltabilecekleri alanlar yaratmanız problemleri ortadan kaldıracaktır.

Koç Bebeklerinin içlerindeki liderlik arzusu çok küçük yaşlarda başlar. Koç Bebekleri her istediklerini yaptırmak için sizi zorlayabilir ve bu yüzden her yola başvurabilirler. Koç Burcu Bebekleri yüksek sesle konuşur ve o dakika onun olması ister. Bu gibi zamanlarda bebeğinize sert bir biçimde ”hayır” demeyin. Böyle bir şey yapmanıza zaten gerekye yoktur. Koç Burcu Bebeklerini bir süre oyalamayı başarırsanız, istediğini de bir süre sonra unutacaktır. Bu bebeklerin dikkatini kolayca başka yönlere çekebilirsiniz. Koç Burcu Çocukları son derece hareketli çocuklardır ve fizik enerjilerini boşaltmalarında onlara yardımcı olmalısınız. Ayrıca Koç Burcu Çocukları Kolay öğrenen ve zeki Çocuklar olduğu için sizi fazla yormayacaktır. 

Koç Burcu Bebekleri (21 Mart – 20 Nisan) Koç Burcu Bebekleri (21 Mart – 20 Nisan) Koç Burcu Bebekleri (21 Mart – 20 Nisan)

Anne Portal Yorum

Sizde bu siteye giriş yapabilir ve yorum yazabilirsiniz.