Khloe Kardashian yine aldatıldı  15 Ağustos 2013

Khloe Kardashian yine aldatıldı

Kim Kardashian’ın kardeşi Khloe Kardashian’ın evliliği bir kaç ay önce ortaya atılan ihanet iddiaları nedeniyle tehlikeye girmişti. İddialara göre Kardashian’ın NBA oyuncusu eşi Lamar Odom eşini neredeyse 4 yıldır aldatıyordu. Kardashian ise bu iddialara rağmen eşinden boşanmayı şiddetle reddediyor.Çıkan ihanet haberleriinn ardından durulması beklenen Odom’un yeni sevgilileri ortaya çıktı. Huffington Post’un haberine göre, Odom’un sevgilisi olduğunu iddia eden avukat Polina Polansky, Odom ile 6 hafta önce çiftin son kez birlikte görüldükleri Kim Kardashian’ın baby shower partisinin olduğu gece tanıştı.

“O gece birlikte olduk ve Odom 3 gece boyunca yanımdan ayrılmadı” diyen Polansky, Kardashian ve Odom’un evliliğinin çoktan bittiğini söyledi.

Polansky, Odom ile ilişkisi olduğunu söyleyen tek kadın değil. In Touch dergisinin Los Angeles temsilcisi Jennifer Richardson Odom’un bir yılı aşkın süredir bir atletle ilişkisi olduğunu, Khloe’nin de bunu bildiğini ve ikilinin ilişkisini bitirmeye çalıştığını iddia etti.Khole’nin Odom’u takip ettirdiğini ve olmadık şeyler yaptığını söyleyen Richardson, Khloe’nin ikilinin birlikte kaldığı otele gittiğini ve rezalet çıkardığını ifade etti. Öyle ki Odom polis çağırıp “Bu kadını bu otelden atın” demek zorunda kalmış.

Khloe Kardashian yine aldatıldı Khloe Kardashian yine aldatıldı Khloe Kardashian yine aldatıldı

Anne Portal Yorum

Sizde bu siteye giriş yapabilir ve yorum yazabilirsiniz.