Justin Bieber’ın annesinden itiraf  13 Temmuz 2013

Justin Bieber’ın annesinden itiraf

Çocuk yaşta başladığı kariyerinde şöhreti kısa sürede yakalayan Justin Bieber, son zamanlarda aşırı davranışlarıyla neredeyse her gün basının gündeminde yer alıyor.

Şarkıcı sosyal medya üzerinden paylaştığı müstehcen fotoğraflar, konserlerine geç çıkması ya da esrar kullanırken görüntülenmesi gibi konularla sık sık gündeme geliyor.

Skandallarıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Justin Bieber, yabancı magazin sitesi TMZ’nin ortaya çıkardığı videoyla herkesi şaşkına çevirmişti.

Bieber’in bu görüntüleri üzerine Bieber’ın annesi Pattie Mallette, “Onun üzerine fazlasıyla gidildiğini düşünüyorum ama oğlumun mükemmel olduğunu ve tüm kararları doğru alabileceğini düşünecek kadar saf da değilim” dedi.

BİEBER NERELERİ ONAYLAMADIĞIMI BİLİYOR

Mallette, “Oğlum neleri tasvip etmediğimi biliyor. Ama onunla ne kadar gurur duyduğumu da çok iyi biliyor” şeklinde konuştu ve ekledi: “İnsanlar Justin’in her gün yaptığı harika şeylerden bahsetmiyor. Her akşam sahneye çıkmadan önce onu görmeye gelen hasta çocuklarla vakit geçiriyor. Çocuk hastanelerini ziyaret ediyor. Hayır kurumlarına bağışta bulunuyor”

Justin Bieber’ın annesinden itiraf Justin Bieber’ın annesinden itiraf Justin Bieber’ın annesinden itiraf

Anne Portal Yorum

Sizde bu siteye giriş yapabilir ve yorum yazabilirsiniz.