Eşinize Hamile Olduğunuzu Söylemek İçin Eğlenceli Fikirler  14 Ağustos 2017

Eşinize Hamile Olduğunuzu Söylemek İçin Eğlenceli Fikirler

Yaptığınız hamilelik testi pozitif mi çıktı? O halde midenizde kelebekler uçuşmaya başladı demektir. Peki, bunu kocanızla nasıl paylaşacaksınız? Eşinize hamile olduğunuzu nasıl söyleyeceğiniz konusunda eğlenceli ve yaratıcı fikirler arıyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz…

1. Evcil Hayvanınızın Size Yardım Etmesine İzin Verin

Evde bir hayvan besliyorsanız, yakasına “Anne hamile” notu yapıştırabilirsiniz. Bu, eşinize kesinlikle tatlı bir sürpriz olacak.

2. Scrabble İle Söyleyin

Eğer eşiniz scrabble oynamayı seviyor ise, oyun içindeyken hamile olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Bunun için biraz uğraşmanız gerekse de, oyun içinde harika bir sürpriz olacak.

3. Taraftar Forması

Kocanız bir spor aşığı ise, en sevdiği takımın küçük boy formasını satın alıp akşam ona hediye edebilirsiniz. Birkaç saniye duraklasa da bunu anladığında havalara uçacak.

4. Cep Telefonunuzu Kullanın

Dünyaya gelecek bebeğinizin ultrason resmini ya da videosunu eşinize mesaj atabilirsiniz. Haberi teyit etmek için sizi aramasına izin verin ve bu haberin keyfini çıkarın.

5. Biberondan Yardım Alın

Bir dahaki sefere sizden su ya da içecek bir şeyler istediğinde, ona biberon ile servis yapın. O şaşkınlıkla size bakarken karnınızı işaret edebilir. Bu haber karşısında delirebilir ve sizi sevinçle havaya kaldırabilir.

6. Aynayı Kullanın

Bu yöntem, Amerika’da geleneksel bir yöntemdir. Kapıdan girişte bir aynanız varsa, eşiniz evden döndüğünde onu hoş bir mesaj ile karşılayabilirsiniz. Yapmanız gereken bir ruj ile aynaya “Evine Hoşgeldin Baba” yazmak. Bu mesaj onu havalara uçuracak.

Eşinize Hamile Olduğunuzu Söylemek İçin Eğlenceli Fikirler Eşinize Hamile Olduğunuzu Söylemek İçin Eğlenceli Fikirler Eşinize Hamile Olduğunuzu Söylemek İçin Eğlenceli Fikirler

Bu yazı yoruma kapalıdır.