Erkeklerin hayır diyemediği sözler  15 Temmuz 2013

Erkeklerin hayır diyemediği sözler

Tıpkı kadınların olduğu gibi erkeklerinde kadınların kuracağı bazı cümlelere karşı zaafları vardır. Erkeklerin %75’i bu sözlere karşı koyamazlar. Özellikle bu sözleri hoşlandıkları kadınlar söylüyorsa bu hayatta o erkekten daha mutlu kimse yoktur.

İste erkekleri mutlu eden 9 sihirli sözcük:

· Vay Vay sen neymişsin böyle…

Bu cümle erkelerin kendilerini daha özel ve güçlü hissetmelerini sağladığı için çok hoşlarına gider. İçlerinde sakladıkları gizli cevherin fark edilmiş olduğunu işaretidir bu cümle. Bir erkeğe güzel cümleler ile iltifatlar ile verin gazı yapamayacakları hiçbir şey yoktur.

· Bana Kendimi Özel Hissettiriyorsun…

Bu cümleyi söylediğiniz an o erkek anında bir Romeo olacaktır. Cümlenin içerisinde ki samimiyet onların ruhuna kadar işler. Tıpkı bir aşk doktoru edası ile ilişkinize ve size yaklaşmaya başlar. Bu cümleden sonra aranızda ki bağ hiç olmadığı kadar kuvvetli olacaktır.

· En çok da (omuzlarına, gözlerine, gülüşüne, çapkın bakışlarına, sırtına) bayılıyorum…

Bir bütün olarak çok yakışıklı olduğunu söylemenizde bir erkeği mutlu edecektir ama ona özellikle bir yerini daha çok beğendiğinizi söylemeniz erkeğin o alanda diğer erkeklerden daha üstün olduğunu hissettirecektir. Bu cümle ile erkeğin egosunu okşarsınız.

· Seninle Zaman Geçirmekten hoşlanıyorum

Onunla zaman geçirirken sıkılmıyor olmanız onu mutlu edecektir. Bir erkeğe sıkıcı biri olduğunu hissettirirseniz bir daha sizinle görüşmek istemez. O yüzden kaybetmek istemediğiniz bir erkeğe asla “off çok sıkıldım, çok sıkıcısın..”gibi cümleler kurmayın.

· Bu kıyafet sana çok yakışıyor

Bu cümleye biz kızlarda bayılırız. Her ne kadar onlar bize bu cümleyi kurmasalar bile siz onlar için kullanın. Onun giymekten zevk aldığı bir kıyafeti çok beğendiğinizi gösterirseniz bu onu hem mutlu edecek hem de zevkli olduğunu hissettirecektir.

· Sayende harika bir gün geçirdim

Bu cümle erkeğin kendisini bir kahraman, bir prens gibi hissetmesini sağlayacaktır. Bir buluşmanın ardından bu cümleyi kurarsanız bir daha ki buluşmanız için erkek çok daha özenli davranacaktır.

· İşinde de çok başarılısın

Bu cümle erkeğin dış görüntüsünden çok beyin gücüne yapılan bir iltifattır. Yaptığı işlerin takdir edilmesi erkekleri cezp eder. Zeki birisi olarak görülmek erkeler için en iyi komplimandır.

· Harika bir ailen ve süper arkadaşların var

Ailesi ve sosyal çevresinin bir kız tarafından kıskanılıyor, beğeniliyor olması o erkeği motive eder. Çünkü bir erkek için yanında ki kadının ailesi ve arkadaşları ile sağlıklı ilişkiler kurabiliyor olması çok önemlidir.

· Sen Olmasan ne yapardım ben

Bu söz onu kendisini bir süper kahraman gibi hissetmesini sağlayacaktır. Bunu içinde çok özel bir şey yapmasına gerek yoktur, açamadığınız reçel kavanozunu açmış olması yeterlidir aslında.

Erkeklerin hayır diyemediği sözler Erkeklerin hayır diyemediği sözler Erkeklerin hayır diyemediği sözler

Anne Portal Yorum

Sizde bu siteye giriş yapabilir ve yorum yazabilirsiniz.