Boğa Burcu Bebekleri (21 Nisan – 21 Mayıs)  1 Haziran 2013

Boğa Burcu Bebekleri (21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğa Burcu Bebeklerinin Özellikleri

(21 Nisan – 21 Mayıs)

Koç Burcu Bebeğinin Özellikleri: Boğa Burcu Bebekler için oyun her şeydir. Bebeğinizin eline bir Oyuncak verip işlerinizin başına dönebilirsiniz. Boğa Burcu Çocukları zekidir ve oynaması için eline vereceğiniz Oyuncak, Yap-Boz ya da Lego olmalıdır.

Boğa Çocuğu biraz hayal peresttir ve arabasını, evini şimdiden yapmaya başlayacaktır. Pek fazla gürültücü olmayan Boğa Burcu Çocukları sevgi ve ilgiliye ihtiyaçları yokmuş gibi davranırlar. Bu çocukların yapacak bir şeyleri olmadığı zamanlar, bir yastık alıp sessiz bir köşede kıvrılıp uykuya dalar ve sizi pek fazla uğraştırmaz. Ancak evin dışında bir yerlere gitmeyi tercih ediyorsanız işler değişebilir. Boğa Burcu Bebekleri evin dışına çıktıkları zaman huzursuz ve huysuz olabilirler. Seyahat etmeyi düşünüyorsanız mutlaka ona ait olan özel yastığını ve bir kaç parça ilgi duyduğu Oyuncakları yanınıza almanızı tavsiye ederiz. 

Boğa Burcu Bebekleri (21 Nisan – 21 Mayıs) Boğa Burcu Bebekleri (21 Nisan – 21 Mayıs) Boğa Burcu Bebekleri (21 Nisan – 21 Mayıs)

Anne Portal Yorum

Sizde bu siteye giriş yapabilir ve yorum yazabilirsiniz.