Başak Burcu Bebekleri (24 Ağustos – 22 Eylül)  31 Mayıs 2013

Başak Burcu Bebekleri (24 Ağustos – 22 Eylül)

Başak Burcu Bebeklerinin Özellikleri

(24 Ağustos – 22 Eylül)

Başak Burcu Bebeğinin Özellikleri: Başak Burcu Bebekleri, uyumlu ve sessiz tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Küçük Başaklar yardım sever, dost canlısı ve paylaşmasını seven çocuklardır. Başak burçları için alışkanlıklar vardır. Bebek bebeklerinin kendisine ait olan şeylerin yerini değiştirmeniz, özel dünyalarına karışmanız, düzenlerini altüst etmeniz, Başak Bebekleri için hoş karşılanmaz bir durumdur ve onu huzursuz edecektir. Başak Çocukları çok zekidir, zekaları küçük yaşta kendisini göstermeye başlar. Peri masalları ya da uydurma hikayeler pek hoşlarına gitmez.

Çünkü Başak Burcu Çocukları gerçekçi bir yapıya sahiptir. Her bir şeyin nedenini ve gerçeğini öğrenmek ister. Bu nedenle başakların bitmez tükenmez sorularıyla karşılaşmanız yüksek bir olasılıktır. Soruları büyük bir sabır ve ciddiyetle cevaplamalısınız. Aksi taktirde kendisine önem vermediğinizi düşünerek içine kapanabilir. Başak çocuklarının zihinleri hızlı çalıştığından, ilgisini bir konu üzerinde fazla tutamaz. Konsantrasyonu sağlayabilecek ilgi alanlarına yönelttiğinize çok büyük bir ciddiyetle çalışmasını sürdürebilir.

Başak Burcu Bebekleri (24 Ağustos – 22 Eylül) Başak Burcu Bebekleri (24 Ağustos – 22 Eylül) Başak Burcu Bebekleri (24 Ağustos – 22 Eylül)

Anne Portal Yorum

Sizde bu siteye giriş yapabilir ve yorum yazabilirsiniz.