Balık Burcu Bebekleri (19 Şubat – 20 Mart)  30 Mayıs 2013

Balık Burcu Bebekleri (19 Şubat – 20 Mart)

Balık Burcu Bebeklerinin Özellikleri

(19 Şubat – 20 Mart)

Balık Burcu Bebeğinin Özellikleri: Balık Burcu Çocukları, saf ve kırılgan yapılarıyla dikkat çeker. Balık Bebekleri incindikleri zaman çok kolay içlerine kapanırlar. Bu, dış dünyadan kendisini korumak için bir kabuk içine saklanmasına da benzer. Balıklar yeni bir çeşit savunma mekanizması geliştirir. Balık Çocukları böyle bir durumdayken onları kendi hallerine bırakmak en doğrusudur.

Balık Burcu Bebekleri için geniş ve zengin bir hayal gücü vardır. Küçük balıkların bu düş gücünü harekete geçirecek oyunlarla destekleyebilirsiniz. Balık bebeklerinin hayal gücünü destekleyecek Oyuncaklar verdiğiniz zaman o oyuncaklarla uzun süre meşgul olacaktır. Nazik çevrelerini incitmeyi istemeyen ve buna göre davranışlarda bulunan Minik Balıklar kendisine de böyle davranılmasını ister.

Çevresine ve olaylara karşı gelmek yerine uyum sağlamayı tercih eder. Balıklar çevresindekileri olduğu gibi kabullenen ve iyi yönlerini fark eden Balık Çocukları, insanlara yardım etmeyi seven, sorunlarında yanında olan bir yapıya da sahiptir. 

Balık Burcu Bebekleri (19 Şubat – 20 Mart) Balık Burcu Bebekleri (19 Şubat – 20 Mart) Balık Burcu Bebekleri (19 Şubat – 20 Mart)

Anne Portal Yorum

Sizde bu siteye giriş yapabilir ve yorum yazabilirsiniz.